گل ارکیده (Orchid)

939d2de60f6edf4654b9c2571a08e2c1

 

 

 

 

 
ارکیده ها در واقع در اتاق نشیمن خانه قرار می گیرند
این گل زیبا نماد کلاسیک فنگ‌شویی از باروری است. ارکیده انرژی لازم برای هماهنگی و تقارن طبیعی را به خانه می‌آورد و به تکامل در هر زمینه از زندگی کمک می‌کند. فراوانی، کمال، رشد معنوی، زیبایی و خلوص، ویژگی‌هایی هستند که در سراسر دنیا به این گل نسبت داده شده‌اند جای تعجب نیست که ارکیده ها به یک گیاه خانه ای بسیار محبوب در غرب تبدیل شده اند
گل ارکیده سفید نماد باروری و خلاقیت است. اگر آنها صورتی باشند و دو ساقه داشته باشند، می توانید آنها را در حوزه عشق قرار دهید. اگر آنها زرد هستند، می توانید آنها را در مرکز و سلامتی قرار دهید و اگر بنفش باشند می توانید آنها را در حوزه ثروت قرار دهید
.
گل صد تومانی (Peonies(

29051

 

 

 

 

 

 

یکی از گل‌ها با عطری خاص گل صدتومانی است! گل صد تومانی برای مدت طولانی در فنگ‌شویی برای درمان مشکلات مربوط به عشق و صمیمت به‌کار گرفته شده است. به این منظور به‌ویژه از یک جفت از این گل به رنگ صورتی استفاده می‌شود. گل صد تومانی به‌طور معمول استعاره‌ای از زیبایی زن است.

گل داوودی ( chrysanthemums)

داوودی-580x675

 

 

 

 

 

 

نماد فنگ شوی گل داودی زندگی های آسوده و تعادل است. در عین حال ، این گل از نظر انرژی یانگ قوی به حساب می آید ، بنابراین از آن برای جلب شانس شما و خانه شما استفاده می شود.

گل شکوفه گیلاس (Cherry Blossom)

d39da1e4ca8bf5926ec9688dfbd9224f

 

 

 

 

 

 

شکوفه های گیلاس، گلهای شکوفه آلبالو ، و همچنین سیب ، هلو یا سایر درختان مشابه ، همواره مورد استفاده قرار گرفته است تا انرژی تازه را ایجاد کند – حس طراوت و بی گناهی. می تواند به عنوان درمانی فنگ شویی برای سلامتی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

(گل های مناسب دیگر)
گل برگ موز.الوئه ورا .سانسوریا.فیکوس.لیندا.بنجامین.پیچک انگلیسی.ساکولنت.گل نیلوفر.گل نرگس


صفدری

مهندس صفدری فارغ التحصیل مهندسی برق-الکترونیک سابقه اجرایی در پروژه های عمرانی از سال 1386